Informacje o firmie

Przedmiotem działalności firmy jest naprawa powypadkowa samochodów: usługi blacharskie i lakiernicze, pomoc drogowa, sezonowa wymiana opon.

Posiadamy warsztat lakierniczy wyposażony w specjalistyczne urządzenia niezbędne do odpowiedniego przygotowania samochodów do lakierowania oraz kabinę bezpyłową, w której samochody poddawane są procesowi lakierowania, utwardzania i suszenia przy zastosowaniu odpowiednich parametrów zgodnych z obowiązującymi normami.

Zatrudniamy w chwili obecnej 6 lakierników, którzy są przeszkoleni w różnych technikach lakierowania oraz biorą udział w większości szkoleń oferowanych przez firmy lakiernicze, z którymi współpracuję.

Używamy najwyższej jakości materiałów lakierniczych wiodącej na rynku firmy Sikkens.

W zeszłym roku ze względu na wymogi Unii Europejskiej w zakresie ochrony środowiska z powodzeniem wdrożyliśmy technologię lakierowania samochodów lakierami wodnymi.

Posiadamy własną mieszalnię lakierów i dodatków lakierniczych. Mieszalnia jest używana na potrzeby firmy z możliwością sprzedaży lakierów klientom indywidualnym.

Od dłuższego czasu prowadzimy również dobrze prosperujący warsztat blacharski, który został wyposażony w bardzo nowoczesne maszyny i urządzenia renomowanych firm. Dzięki temu możemy oferować klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i w krótkim terminie wykonania.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do wyważania oraz montażu opon i kół: Zatrudniamy łącznie 10 pracowników, w tym 2 specjalnie przeszkolonych z zakresu serwisu opon.

Warsztat, w którym wykonujemy usługi blacharskie i wymianę opon to komfortowy budynek, gdzie oprócz hal naprawczych posiadamy również pomieszczenia przeznaczone dla klientów, którzy czekając np. na wymianę opon, mogą usiąść w wygodnym fotelu, obejrzeć TV, poczytać i napić się kawy.
designed by Haiku Studio - tworzenie i pozycjonowanie stron WWW
Copyright © Poznań 2008